Wczytuję dane...

Zestawy dziecięce

Na rynku nie brakuje obecnie szerokiego wyboru plecaków i wyprawek szkolnych dla dzieci. Czym zatem różnią się od reszty oferowane przez nas propozycje? Nasze plecaki to przede wszystkim niezwykle umiejętne połączenie solidnego wykonania i wytrzymałości z designami, które zostały stworzone z myślą o dziecięcych pasjach.

Plecaki szkolne na miarę czasów

Współcześni uczniowie niestety dosyć szybko muszą zmierzyć się z wyzwaniem, jakie stanowi ciężar książek, zeszytów i przyborów, których wymaga od nich szkoła. Nie wszystkie placówki zdecydowały się na wprowadzenie zamykanych szafek uczniowskich, toteż jedyną alternatywą pozostaje dźwiganie całego wyposażenia na własnych plecach. Ale czy na pewno? Mamy rozwiązanie, które ucieszy każdego zmartwionego tą sytuacją rodzica - większość naszych plecaków oferujemy także w wersji na kółkach, z rączką, która umożliwia prowadzenie ich jak walizki.

Tylko czy dzieciom spodobają się wzory i kolory plecaków? Bez obaw! Znajdą tu coś dla siebie dziewczynki, które kochają pieski, kociaki czy konie, chłopcy zainteresowani Formułą 1 lub bajkowymi przygodami Zygzaka McQueena, fanki i fani innych produkcji Disneya i Marvela, a także zagorzali zwolennicy piłki nożnej. Kolorystyka plecaków nie może nie zachwycać. Pojawiają się w niej spokojne błękity i szarości, ale też mocna czerwień w połączeniu z czernią i granatem, masa wzorów i kontrastów.

Świetnie przygotowane komplety do szkoły

Oferowane przez nas plecaki pochodzą z modnych, rozchwytywanych linii najlepszych producentów, od lat tworzącej praktyczne akcesoria dla dzieci. Na szczęście projektanci tych marek nie ograniczają się wyłącznie do designu pięknych i funkcjonalnych plecaków. Jeżeli weźmiemy pod lupę jej przykładowy zestaw komplety dziecięce innego typu wypadną przy nim znacznie słabiej. Są ku temu powody - zestawy to nie tylko dobrze zorganizowany plecak ze zgodnym z trendami wzorem.

To także gwarancja, że dziecko nie będzie musiało podjadać kiepskiej jakości ciastek ze szkolnego sklepiku. Zamiast skorzysta z pysznego lunchu, przyniesionego z domu w dołączonym pojemniku śniadaniowym, popijając go wodą z bidonu. W kompletach mamy także worki i piórniki, dzięki którym znikną wszystkie problemy dzieci z pakowanie się i organizacją. Nie zapominajmy też o torbach sportowych, które swoim urokiem zachęcają do intensywnego treningu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów