Wczytuję dane...

Portfele

Portfel to gadżet niezbędny nie tylko dorosłym, ale także dorastającym dzieciom. Uczniowie zwykle noszą przy sobie drobne monety na szkolne opłaty czy wodę ze sklepiku. Warto od początku uczyć ich, jak bezpiecznie i wygodnie przechowywać pieniądze, wyposażając malucha w praktyczny i wytrzymały portfel.
Nasza sklep oferuje Państwu portfele zaprojektowane z myślą o najmłodszych, łączące w sobie funkcjonalność i estetykę. Każdy model wyróżnia oryginalny wzór, nawiązujący do jednej z ulubionych dziecięcych kreskówek lub innych, cieszących się popularnością wśród najmłodszych motywów. Znajdą u nas portfel dziecięcy dla dziecka chłopaka dziewczynki niezależnie od ich upodobań. W naszym asortymencie znalazły się portfele z kotkami, pieskami i księżniczkami. Nie zabrakło również Spidermana, Star Wars i samochodów. Bogata oferta sprawia, że każdy maluch znajdzie w niej coś dla siebie, a korzystanie ze spersonalizowanego, bajkowego portfela stanie się dla niego prawdziwą przyjemnością.
Niewątpliwą zaletą naszych portfeli dziecięcych jest wysoka jakość wykonania. Akcesoria w całości wyprodukowano z solidnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne tkaniny, która nie pęka ani nie strzępi się. W środku portfela umieszczono praktyczne przegródki, które umożliwią dziecku oddzielenie monet od banknotów, a także ułatwią przechowywanie dokumentów, takich jak chociażby legitymacja szkolna. Dodatkowo każdy portfelik dziecięcy został wyposażony w sznurek, dzięki któremu można zawiesić go na szyi i używać jako praktycznej saszetki np. podczas wycieczek szkolnych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów