Wczytuję dane...

Plecaki na kółkach

Plecaki na kółkach dla dzieci

Jeżeli chcesz kupić odpowiedni plecak dla swojego dziecka przemierzającego sporą odległość do szkoły, powinieneś wybrać model z kółkami, który uchroni Twoją pociechę przed skrzywieniem kręgosłupa pod ciężarem książek i przyborów szkolnych.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się plecaki dla dzieci młodszych i starszych, które dojeżdżają do szkoły autobusem. One z pewnością także docenią tornistry na kółkach, które dużo łatwiej wciągnąć do autobusu niż wnieść po schodach. Jedną z wielu zalet tych modeli są szerokie ramiączka, które podnoszą komfort noszenia.

Szukając tornistra dla dziewczynki, warto przejrzeć strony naszego sklepu, na których jest wiele stylowych modeli z motywami zwierzęcymi i postaciami z bajek, a dla starszych dziewczyn polecamy tornistry we wzory geometryczne lub gładkie, pasujące do każdej stylizacji.

Proponowane w tej kategorii plecaki szkolne na kółkach wykonane zostały z solidnych, wysokiej jakości materiałów. Ich dno jest dodatkowo wzmacniane. Mają one również liczne kieszenie ułatwiające organizację oraz wyposażone są w odblaskowe elementy. Rączka, umożliwiająca wygodne ciągnięcie plecaka na kółkach za sobą, jest wysuwana (podobnie jak w walizkach). W sklepie dostępne są rozmaite wzory, m.in. w zwierzaki lub postacie Disneya dla dziewcząt czy motywy piłkarskie dla chłopców. Mamy też uniwersalne plecaki dla dzieci i modele dla starszych uczniów.

Plecaki na kółkach do szkoły

Dlaczego warto postawić na plecak szkolny na kółkach? Bagaż taki przydaje się po to, aby odciążyć plecy pociechy. Dziecko rozwija się i rośnie, a dźwiganie ciężkich przedmiotów – zwłaszcza na jednym ramieniu – niechybnie prowadzi do skrzywień kręgosłupa czy wad postawy. Plecak na kółkach stanowi więc cenną pomoc. Przyda się, gdy uczeń ma sporo lekcji i zabiera do szkoły śniadanie, strój na zajęcia sportowe oraz laptopa. Niezbędny jest też tym, którzy mają daleko do szkoły. Plecak na kółkach dla dzieci jest po prostu fajnym, funkcjonalnym, a także stylowym produktem!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów