Plecaki na Kółkach

Plecak na kółkach to rozwiązanie dla tych dzieci, które przebywają trasę od domu do szkoły pieszo bądź autobusem. Wyposażenie szkolnego plecaka składa się z wielu przedmiotów potrzebnych do nauki każdego dnia. Jest więc bardzo ciężkie. To niebezpieczne dla młodego kręgosłupa, który pod wpływem ciężaru jest narażony na rozwój chorób. Nasz sklep zadbał o plecy dzieci, które muszą nosić każdego dnia wiele książek oraz przyborów szkolnych. W naszej ofercie znajdziesz plecaki na kółkach, które są świetnym rozwiązaniem na co dzień. Są bardzo praktyczne. Zarówno Ty, jak i Twoja pociecha docenicie ich ciekawą konstrukcję, która zapewnia komfort użytkowania.

Do zalet takiego plecaka należy jego przenoszenie. Wystarczy wysunąć rączkę i prowadzić plecak tak, jak robi się to w przypadku walizki. Twoja pociecha nie będzie więc odczuwała nadmiernego obciążenia pleców. Co ważne, plecak na kółkach jest rozwiązaniem nie tylko dla tych, którzy przebywają drogę do szkoły pieszo. To również świetny wybór dla tych, którzy poruszają się autobusem. Jazda z plecakiem na plecach jest niewygodna dla dziecka, a także przeszkadza pozostałym pasażerom. Dzięki rączce Twoja pociecha z łatwością wprowadzi plecak do autobusu. Modele dostępne w naszej ofercie mają dobrej jakości kółka. To sprawia, że nawet na piaszczystej drodze dziecko poradzi sobie z ich prowadzeniem bez najmniejszego problemu i bez dodatkowego wysiłku.

Zaletą modeli na kółkach jest także ich uniwersalność. Mogą bowiem w każdej chwili zamienić się w tradycyjny plecak. Jest to możliwe dzięki odpinanej rączce. Plecak posłuży więc także wtedy, kiedy dziecko będzie wybierało się na spotkanie z przyjacielem i będzie potrzebowało tylko miejsca na telefon i na przykład jeden zeszyt przeznaczony do wspólnej nauki.

To, co wyróżnia plecaki dostępne w naszej ofercie to świetny design. Zadbaliśmy o każdy gust, wybierając do asortymentu plecaki kolorowe i bardziej stonowane, te z wzorami oraz bez nich. Posiadamy modele z podobizną różnych zwierząt - w tym kotów i psów, a także koni. Pamiętaliśmy o fanach bajek. Przygotowaliśmy plecaki z podobizną znanej wszystkim dziewczynkom Violetty oraz rozpoznawalnych na całym świecie Star Warsów. Dla starszych przygotowaliśmy plecaki z delikatniejszymi, geometrycznymi wzorami. Proponujemy różnorodne połączenia kolorystyczne. Posiadamy plecaki na kółkach czarne i szare dla tych, którzy wolą proste stylizacje. Mamy także kolorowe modele, które przyciągają spojrzenia innych. To propozycja dla nastolatków, którzy chcą wyróżnić się z tłumu.

Plecaki na kółkach dostępne w naszym sklepie to nie tylko modele świetne ze względu na wygląd, ale także wykonanie. Świetna jakość materiału połączona jest z idealnym rozplanowaniem wnętrza plecaka. Zadbaliśmy o dużą ilość kieszeni, które pozwalają na zachowanie porządku w plecaku. Nasze modele są odporne na różne warunki atmosferyczne. Co ważne, bardzo łatwo się je czyści. Cechują się trwałością. Posłużą dziecku przez wiele lat, chroniąc jego kręgosłup przed nadmiernym obciążeniem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów