Wczytuję dane...
Model: 79402CP
Kod producenta: 5907690879402
Wysyłka w: 24 godziny
EAN: 5907690879402
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN
Producent: Coolpack

Piórnik CoolPack Cp dla dziewczyny do szkoły z serii Campus, kolorowa kratka.

Producent: CoolPack

Kolekcja: Campus Patchwork

Model: 79402CP


Opis piórnika:

  • jedna pojemna komora,
  • zapinany na zamek błyskawiczny,
  • bez wyposażenia, 
  • jest bardzo pojemny, wewnątrz klapka z mocowaniami na akcesoria szkolne,
  • przegroda z siateczki zapinana na zamek,
  • sztywne boki,
  • ciekawe, modne i oryginalne wzornictwo,

wymiary:   22 x 9 x 6 cm

Piórnik CoolPack

Kolorowy piórnik CoolPack Cp z serii Campus to doskonały wybór dla każdej młodej dziewczyny, ceniącej sobie styl i funkcjonalność. Prezentowany model ma jedną dużą komorę, mieszczącą wszystkie niezbędne przybory szkolne, także matematyczne jak kalkulator czy ekierka. W piórniku producent zastosował również dwustronną klapkę, pełniącą funkcję organizera. Pozwala ona na lepsze uporządkowanie akcesoriów, które zawsze powinny być pod ręką. Z jednej strony ma ona siateczkową kieszonkę, zapinaną na zamek – można tam schować np. gumkę, temperówkę, cyrkiel lub ważną notatkę. Od spodu zaś znajdują się rozciągliwe szlufki, oferujące miejsce na:

Dużą zaletą piórnika CoolPack są też usztywniane ścianki. Dzięki nim pakowanie przyborów szkolnych po lekcji nie sprawia większego problemu, a z drugiej strony – szybko odnajdzie się w głównej komorze to, co na ten moment jest najpotrzebniejsze. Takie rozwiązanie sprawia również, iż produkt bardzo łatwo się zapina – nie trzeba więc martwić się, że długopisy, kredki czy ołówki rozsypią się w plecaku lub przy wyjmowaniu przybornika na ławkę.

Duży stylowy piórnik – idealny dla dziewczyny w każdym wieku

Proponowany produkt marki CoolPack z kolekcji Campus Patchwork charakteryzuje się wymiarami 22 x 9 x 6 cm. Jest więc na tyle duży, by schować w nim wszystkie niezbędne akcesoria szkolne, jakie uczeń podstawówki czy liceum powinien mieć przy sobie. Dodatkowo model ten odznacza się ciekawym wyglądem – wzór znajdujący się na piórniku to modny i popularny wśród dziewczyn w wieku szkolnym (i nie tylko) deseń łatek.

Dostępny w atrakcyjnej cenie piórnik CoolPack Cp Patchwork to praktyczne i stylowe rozwiązanie dla każdej uczennicy. Pomoże szybko odnaleźć potrzebne narzędzia do pracy w czasie lekcji, łatwo je spakować, ale i podkreśli styl, doskonale współgrając m.in. z plecakami tego producenta. Natomiast solidny zamek błyskawiczny i trwałe usztywnienia ścianek sprawiają, że przybornik dobrze służy przez długi czas.

Polecamy