Wczytuję dane...

Kredki

Kredki stanowią jeden z najpotrzebniejszych elementów wyposażenia każdego dziecięcego plecaka. Maluchy uwielbiają malować, dlatego warto zapewnić im dobrej jakości kredki, której posłużą przez długi czas.

Aby zapewnić dzieciom dostęp do najlepszych kredek o idealnym nasyceniu kolorów, oferujemy Państwu kredki takich firm jak Colorino, Bambino czy Kidea.

W naszej ofercie można znaleźć różne rodzaje kredek. Niektóre zestawy dla zapewnienia maksymalnego komfortu wyposażono również w temperówkę, która jest niezbędnym dziecięcym akcesorium.

Kredki świecowe o dużym nasyceniu sprawdzą się szczególnie dobrze u młodszych dzieci, choć i starsi artyści bardzo je lubią. Oferowane przez nas komplety cechuje wysoka jakość wykonania, a także doskonałe, realistyczne barwy.

Aby ułatwić dzieciom malowanie i ewentualne pozbywanie się uchybień, proponujemy kredki, które - podobnie jak ołówki - wyposażone są w gumkę. To rozwiązanie pozwala na szybką korektę bez poszukiwania w piórniku osobnej gumki.

Na szczególne okazje oferujemy również specjalne kredki do malowania buzi. Sprawdzą się idealnie na przykład podczas urodzin dziecka. Są w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka, a przy tym zapewniają doskonałą zabawę.

Oferujemy różne rodzaje kredek, między innymi bezdrzewne, woskowe, ołówkowe. Mniejsze komplety są doskonałym pomysłem na zestaw do szkoły. Kredki dwustronne dodatkowo pozwalają zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie oferują wiele kolorów, które można zabrać ze sobą na szkolne zajęcia plastyczne. Są mniejsze od standardowych kredek, jednak wystarczają na długo.

Do rysowania po czarnych kartkach szczególnie polecamy specjalistyczne kredki metaliczne, które pozwalają na uzyskanie świetnego efektu połysku w kontraście z ciemną kartką.

Wszelkie oferowane przez nas produkty cechuje wysoka jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty, które można u nas kupić, były wykonane z najwyższej jakości materiałów. Tym samym możemy Państwa zapewnić, że kredki posłużą przez długi czas, a dziecko będzie zadowolona rysując nimi.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów