Wczytuję dane...

Plasteliny modeliny

Szkole zajęcia to nie tylko zgłębianie tajników języka polskiego, matematyki czy innych przedmiotów ścisłych. W ramach zajęć dzieci często przygotowują również różnego rodzaju prace plastyczne, które mają za zadanie rozwijać motorykę małą oraz wyobraźnię.

Szeroki wybór

Oferujemy Państwu szeroki wybór plastelin różnych firm, między innymi Colorino, Kidea czy Bambino. Plastelina znajdująca się w naszej ofercie charakteryzuje się wysoką jakością oraz dobrym nasyceniem barwy.

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu zabawy plasteliny, niektóre opakowania z naszej oferty producenci wyposażyli w wygodne podkładki. Mają one na celu ograniczyć kontakt plasteliny między innymi z paprochami, które mogłyby się do niej przykleić, ale również ochronić powierzchnię, na której pracuje dziecko, przed zabrudzeniami.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy plasteliny w pięknych opakowaniach z wesołymi postaciami, a dla nieco starszych uczniów - szeroką gamę plastelin w różnych kolorach. To sprawia, że rodzice dzieci w różnym wieku mogą bez problemu dokonać u nas jednych zakupów, nie ponosząc zbędnie kosztów przesyłki w dwóch odrębnych miejscach.

Wesołe, niespotykane kolory

Oprócz standardowych kolorów, jakie można znaleźć w każdej plastelinie, w naszej ofercie znajdują się również opakowania z bardziej niespotykanymi kolorami, jak srebrny czy złoty, a także neonowe odcienie. Tak szeroka gama możliwości sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Oferujemy Państwu zarówno nieco mniejsze opakowania po 12 sztuk podstawowych kolorów, jak i rozbudowane zestawy, które liczą nawet 24 sztuki. Dzięki temu dziecko może wykonywać prace plastyczne w dowolnie przez siebie wybranym kolorze.

Nie tylko do szkoły

Plasteliny, które znajdują się w naszej ofercie, mogą stanowić ciekawe zajęcie nie tylko podczas szkolnej lekcji. Mali artyści dzięki wesołym kolorom i świetnie ugniatającej się plastelinie mogą tworzyć swoje dzieła również w domowym zaciszu.

Znajdujące się w naszej ofercie produkty są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość w najniższej cenie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów