Wczytuję dane...

Nerki

Istnieje wiele drobiazgów, które warto mieć przy sobie właściwie zawsze. Karta bankomatowa, bilon, klucze do domu czy telefon komórkowy należą do kategorii przedmiotów, które mogą okazać się przydatne w każdej sytuacji.

Nerka saszetka na pas - na niezbędne przedmioty

Popularne nerki przyczepiane w pasie na klamrę pozwalają na bezpieczne przechowywanie wszelkich przedmiotów. Umiejscowienie pasa - z przodu, w okolicach talii, sprawia że kradzież jest znacznie trudniejsza niż w przypadku plecaka lub torebki. Jako że znajduje się ona tuż przed nami - złodziej nie jest w stanie bez zwrócenia na siebie uwagi czegokolwiek zabrać z nerki.

Oferujemy Państwu szeroki wybór wzorów i kolorów, dający możliwość dopasowania nerki do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Saszetki stanowią doskonałe uzupełnienie stroju sportowego lub codziennego.

Dla pani i dla pana

Znajdujące się w naszej ofercie nerki są odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Szczególnie wygodne podczas pieszych wycieczek, na których plecak czy torba byłyby zbędnych balastem lub podczas biegania, gdy sportowy strój nie pozwala na schowanie potrzebnych przedmiotów w kieszeniach.

To także doskonały pomysł na spacer z dziećmi - gdy potrzebujemy zabrać klucze czy telefon, jednak plecak stanowiłby znaczne ograniczenie ruchów.

Modne torby biodrowe posiadają opcję regulacji paska, dzięki czemu z łatwością dostosują się do każdej sylwetki. Mogą być noszone w zależności od preferencji - wyżej, w okolicach talii lub nieco niżej, przy biodrach.

Pojemne i wygodne

Oferowane przez nas nerki z łatwością pomieszczą wszelkie niezbędne przedmioty. Możliwość zamknięcia ich na wygodny zamek błyskawiczny zapewnia ochronę przed zgubieniem oraz zabezpieczenie przed kradzieżą.

Posiadamy modele z jedną lub kilkoma kieszonkami, w zależności od potrzeb oraz preferencji noszącego. Saszetki o dobrze dopasowanym pasie biodrowym nie przesuwają się ani nie stanowią znacznego obciążenia dla noszącego

Sortuj według:
Wyświetl po produktów