Wczytuję dane...

Maui&Sons

W przypadku niektórych plecaków młodzieżowych chodzi o coś więcej, niż tylko modny design czy estetyczny kolor. Do tej grupy należą kultowe produkty Maui&Sons, których niepowtarzalne wzornictwo trafi do serc nastolatków marzących o przygodach na desce surfingowej i wyprawach w tropiki.

Wytrzymałe plecaki na outdoorowej licencji

Każdemu rodzicowi, który kiedykolwiek spotkał się z produktami kalifornijskiej marki Maui plecaki Maui&Sons wydadzą się bez wątpienia długo wyczekiwaną innowacją. Ta obecna od prawie 40 lat na światowym rynku firma jest powszechnie znana z produkcji odzieży, sprzętu sportowego i akcesoriów, przeznaczonych dla osób zainteresowanych sportem i swobodnym stylem.

Produkty marki Paso na licencji Maui&Sons to plecaki, które na nowo wzbudzą chęć do nauki w każdym nastolatku. Wyprodukowane zostały z solidnych, odpornych na warunki atmosferyczne materiałów i zaprojektowane tak, by zapewnić im jak największą pojemność oraz funkcjonalność. Plecaki nadają się doskonale nie tylko do codziennego użytkowania w szkole, ale również na sportowe wyjazdy czy regularne treningi.

Nowatorski design dla fanów streetwear

Elementów charakterystycznych dla miejskiego stylu ubioru rodem ze słonecznej Kalifornii nie trzeba przedstawiać nikomu, kto uważnie śledzi modę uliczną. Styl ten od czasu swojego powstania upowszechnił się na całym świecie, a jego miłośników nie brakuje również wśród współczesnych nastolatków. Wyjątkowe plecaki, piórniki i worki Maui&Sons to prawdziwa okazja, by w drodze do szkoły poczuć się jak na obrzeżach tropikalnej plaży, co jest zasługą niesamowitego wzornictwa tych akcesoriów.

Wzory plecaków inspirowane są specyfiką kultury amerykańskich surferów, a także niezwykłą roślinnością tych rejonów. Wśród motywów pojawiają się zatem liście, kwiaty i owoce egzotyczne, jak choćby fantastyczny nadruk z ananasem, napisy stworzone za pomocą interesujących czcionek czy powtarzające się wzory z rybami. Nie bez znaczenia są tu także wykorzystane kolory - czerń, szarości i różne odcienie błękitu, jednoznacznie kojarzące się z morzem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów