Dla Chłopaka Plecaki i Akcesoria

Dzisiaj istotny jest wygląd; chodzi nie tylko o ubranie, ale i wszelkie dodatki. Dlatego dział dla ucznia chłopaka plecaki szkolne piórniki worki torby, proponuje szeroką gamę produktów wysokiej jakości, estetycznych i zróżnicowanych pod względem wzornictwa.
Plecaki
Każdy chłopiec - młodszy i starszy - znajdzie tu plecak odpowiadający jego oczekiwaniom co do pojemności, poręczności oraz poczucia estetyki. Jedno- i wielokolorowe, gładkie i z postaciami z różnych filmów, motywami sportowymi, z mniejszą i większą ilością kieszeni. Świetnie sprawdzają się w szkole i na wycieczkach. Służą długo i niezawodnie. Niektóre zostały wyposażone w rączkę i kółka, co pomaga przewozić w plecaku cięższe rzeczy - np. sporo podręczników. Dzięki różnorodności, każdy chłopiec może znaleźć tu plecak, który podoba mu się w danym momencie i pasuje do jego aktualnych wymagań co do pojemności.
Zestawy śniadaniowe
W skład każdego zestawu wchodzi pudełko na jedzenie i bidon na picie. Także tutaj każdy chłopiec znajdzie zestaw odpowiedni dla niego. Pod względem wzoru można dobrać zestaw do posiadanego plecaka. Dzięki takiemu zestawowi, każdy chłopiec ma pewność, że przenosi jedzenie w bezpieczny i higieniczny sposób i że nie wypadnie mu ono, brudząc pozostałe rzeczy obecne w plecaku.
Piórniki
Piórnik ma na celu umożliwić utrzymanie w porządku przyborów piśmienniczych, w tym czasem także kredek i pisaków. Różne wzory i kolory to nie wszystko, co rozróżnia poszczególne ich modele. Można bowiem wybierać spośród:
-  typowych piórników na zamek - jedno i dwukomorowych, rozkładanych, z wyposażeniem,
- piórników w formie tuby, zapinanych na zamek,
- piórników w formie różnych saszetek - jedno i dwukomorowych,
- kilku rodzajów etui.
Niektóre piórniki są sprzedawane bez wyposażenia, co pozwala na jego dowolny dobór przez kupującego.
Wszystkie piórniki są pojemne i wykonane z solidnych materiałów
Portfele
Każdemu chłopcu, posiadającemu już swoje pieniądze przyda się pierwszy własny portfel. Jak w przypadku innych produktów, także i portmonetki dają szanse na wybór odpowiedniego wzoru i koloru.
Torby sportowe
Każdy chłopiec uprawiający sport, potrzebuje torby, w której będzie mógł nosić niezbędne wyposażenie na treningi, w tym oczywiście ubranie i buty. Torby pozwalają na zachowanie porządku wśród przenoszonych rzeczy. Jeśli chłopiec ma szansę wybrać torbę, która mu się podoba i jest zarazem pojemna, może od razu rozpoznać ją spośród toreb sportowych kolegów uczęszczających z nim na zajęcia sportowe.
Worki na buty
Worki na buty i stroje gimnastyczne także proponują szeroki wybór pod względem wzorów. Uszyte z dobrej jakości materiałów, pozwalają na długie użytkowanie bez ryzyka zniszczenia. Chronią niezawodnie przenoszone w nich buty i części ubrania.
Zestawy
W dziale dla chłopców są dostępne także całe zestawy zawierające np.: plecak, piórnik i worek na buty; są one skompletowane pod względem wzoru graficznego. To wygodny sposób zakupu artykułów z ulubionym motywem danego chłopca, bez potrzeby osobnego zamawiania każdego z produktów.
Sortuj według:
Wyświetl po produktów