Wczytuję dane...

Pamiętniki

W pamiętnikach zapisać można zarówno najskrytsze marzenia, jak i codzienne drobnostki. Doskonale rozwijają umiejętności pisarskie, zaś prowadzenie pamiętnika uczy systematyczności i poprawia koncentrację.

Pamiętniki dla dziewczynek posiadają wygodne formaty oraz objętość wystarczającą do zapisania wielu notatek. Okładki wykończone są przyjemnymi w dotyku materiałami. Zmieniają one zwyczajny notatnik w wartościowy pamiętnik, który podobnie jak ulubiona maskotka, jest miękki, kolorowy i milusi.

Funkcjonalność pamiętników podnosi wbudowana zakładka zakończona ozdobnym pomponikiem, dzięki której szybko oznaczyć można ostatni wpis, albo ważną notatkę. Zakładka utrzymana jest w stylistyce okładki.

Wybrane modele posiadają również wygodną tasiemkę do zamykania pamiętnika oraz długopis, którego zdobienia pasują do całości.

Wnętrze pamiętników stanowi brulion w poręcznym formacie. Kartki pokryte są liniami, które ułatwiają tworzenie estetycznych notatek i porządkują całość. Odpowiednia liczba kartek gwarantuje duże pole dla kreatywności właściciela pamiętnika.

Pamiętniki dla dziewczynek są idealnym pomysłem na prezent, który będzie rozwijał kreatywność dziecka oraz uczył je systematyczności. Całkiem prawdopodobne, że oderwie go od smartfonu na dłużej niż chwilę.

Po kilku latach pamiętnik znaleziony na strychu stanie się swoistym wehikułem czasu, który prowadzącej je osobie pozwoli przenieść się do dni błogiego dzieciństwa.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów