Wczytuję dane...

St.Right

St. Right Majewski to plecaki przede wszystkim dobrze zaprojektowane, co przekłada się na wygodę użytkowania. Wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów, dzięki którym uzyskują bardzo dużą wytrzymałość i żywotność. Przy tym plecaki ozdobione są powtarzającymi się wzorami, które zdecydowanie przyciągają uwagę. Jednocześnie kolorystyka jest tu bardzo stonowana, a więc plecaki mają bardzo uniwersalny charakter.

Co wyróżnia plecaki St. Right Majewski?

Plecaki wyróżnia przede wszystkim wyjątkowe wzornictwo. Materiały, z których je wykonano zadrukowane są bardzo estetycznymi, powtarzającymi się wzorami, których stylistyka sprawia, że plecaki świetnie sprawdzą się dla starszych dzieci i nastolatków. Stonowane kolory znajdą uznanie zarówno u chłopców, jak i u dziewcząt. Wzory cechuje nowoczesność i wysoki poziom estetyczny, ale nie krzykliwość, dzięki czemu plecaki pasują do każdego rodzaju stroju.

Jakość wykonania i dobrze przemyślany projekt

Na uwagę zasługuje wyjątkowa jakość wykonania plecaków. Do ich stworzenia użyto bardzo wysokiej jakości, nowoczesnych tkanin syntetycznych. Dzięki temu plecaki cechuje duża trwałość, co bardzo istotne dla plecaków szkolnych. Najistotniejszą cecha plecaków są jednak ich dobrze przemyślane projekty. Wszystkie plecaki zaopatrzone są w różnej wielkości kieszenie z dostępem z zewnątrz. Wiele modeli dodatkowo zaopatrzonych jest w kieszeń termiczną co w szkolnych plecakach jest bardzo pomysłowym rozwiązaniem. Dodatkowo plecaki zaopatrzone są w dużą ilość mniejszych kieszeni i przegródek. Dopełnieniem są tu wygodne i zapewniające duży komfort podczas noszenia plecaka szelki. Dzięki odpowiedniej ich konstrukcji plecaki pozostają zawsze wygodne, niezależnie od ciężaru rzeczy zapakowanych do środka.

St. Right Majewski to nie tylko plecaki. To również duży wybór kolorowych i przyciągających wzrok piórników i worków na kapcie. Piórniki zaprojektowane zostały podobnie jak plecaki – przede wszystkim tak, by jak najlepiej spełniać swoje zadanie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów