Wczytuję dane...

Farby i akcesoria do malowania

Farby są jednym z najczęściej wykorzystywanych artykułów biurowych podczas szkolnych zajęć plastycznych. Są wygodne w użytkowaniu i pozwalają na uzyskanie ciekawych efektów, dlatego są tak lubiane przez uczniów oraz nauczycieli.

W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę wysokiej jakości farb, które mogą zostać wykorzystane zarówno podczas zajęć szkolnych, jak i do zabawy w domowym zaciszu.

Oferujemy Państwu farby fluorescencyjne z dodatkiem brokatu, jak również zestawy z dodatkiem wyjątkowych, złotych oraz srebrnych odcieni. Tak szeroki wybór farb plakatowych daje możliwość tworzenia nawet najbardziej fantazyjnych prac. Niektóre opakowania zawierają od razu pędzelek, aby umożliwić wykonywanie prac bez konieczności ich zakupu.

Specjalnie dla młodszych dzieci przygotowaliśmy szeroką gamę farb z wygodnymi w użyciu stempelkami. Wykonane z miękkiej pianki, łatwo się czyszczą i wykonują dobrej jakości odciski wzorów na kartkach. Dla maluchów mamy specjalne farbki przeznaczone do malowania paluszkami. Są one w pełni bezpieczne dla małych rączek i zapewniają doskonałą zabawę połączoną z rozwojem sensorycznym.

Wygodne opakowania oferowanych przez nas produktów zapewniają minimalizowanie zabrudzeń oraz bardzo wygodne przechowywanie farb, a szeroki wybór bogato nasyconych barw zadowoli nawet najbardziej wybrednego małego artystę.

W naszej ofercie znajdują się farby plakatowe oraz akwarelowe takich firm jak Colorino, Kidea czy Bambino. Produkty te są dostępne w różnych wariantach rozmiarowych oraz w kilku ciekawych opcjach kolorystycznych. Szeroki wybór tego typu materiałów sprawia, że każdy uczeń oraz uczennica znajdzie coś dla siebie bez względu na wiek.

Niewielkie opakowania to świetny pomysł na pierwsze farbki malucha, aby upewnić się, że dziecku odpowiada taka forma zabawy. Duże, 24-elementowe zestawy sprawdzą się u tych dzieci, które uwielbiają prace plastyczne i tworzenie ciekawych obrazków z użyciem wielu różnych barw. Opakowania zawierające około 12 kolorów to świetna propozycja na zestaw do szkoły: nie zajmują wiele miejsca, a jednocześnie oferują wiele kolorów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów