Wczytuję dane...

Barbie

Twoja córka uwielbia Barbie i wszystko, co się z nią wiąże, ale nie przepada za zwyczajowym różem, brokatem i ozdobami? Przygotowaliśmy coś specjalnie dla niej - to linia designerskich plecaków i akcesoriów marki Paso, zdobiona napisem "Barbie" w towarzystwie modnych nadruków. Te nietypowe modele sprawią, że każda dziewczynka poczuje się doceniona tak, jak na to zasługuje!

Barbie plecaki - nowoczesne wzornictwo na topie

Inspirując się skojarzeniami z Barbie plecaki marki Paso, które znajdują się w naszej ofercie, nie zostały przy tym zaprojektowane według tradycyjnych, mało oryginalnych koncepcji. Wręcz przeciwnie - głównym kolorem tej linii jest jasna, estetyczna szarość, podkreślona przez wykorzystanie nasyconego błękitu.

Na szarym tle pojawiają się ciekawe, niebanalne grafiki, takie, jak serduszko, profil dziewczęcej główki, globus, sympatyczny buldożek francuski czy numer rodem ze sportowej koszulki. Część materiału zadrukowana została natomiast w delikatne gwiazdki w ciemniejszym, szarym odcieniu. Plecaki "Barbie Girl" wyposażone są w odpowiednią liczbę pojemnych kieszeni, wliczając w to siatkowe kieszonki boczne, posiadają także zabezpieczające odblaski. Materiał wykonania jest wyjątkowo mocny, odporny na plamy, wilgoć i przypadkowe rozdarcia.

Praktyczne akcesoria szkolne na każdą okazję

Plecaki "Barbie Girl" to tylko jeden z wielu elementów kompletów przeznaczonych dla zainteresowanych trendami dziewczynek. Poza nimi mamy do zaoferowania także całą masę równie potrzebnych akcesoriów, które staną się niezastąpione w szkole, podczas zabawy na świeżym powietrzu, sportu, wycieczek czy zajęć pozalekcyjnych.

Jeśli zależy Ci na wyposażeniu dziecka w uczniowskie must-have, wybierz zestaw, w którym poza plecakiem pojawi się także worek na obuwie i piórnik. Dla dzieci spędzających poza domem długie godziny proponujemy komplety, w których znajdą solidnie wykonany bidon oraz śniadaniówkę. Dodatkowa torba sportowa z równie uroczym wzorem sprawdzi się natomiast przy wszelkiego typu aktywności fizycznej.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów