Wczytuję dane...

Plecaki szkolne

Plecak szkolny dla dziecka

Idealny plecak szkolny dla dziecka powinien być przede wszystkim lekki. Każdego dnia dzieci zabierają do szkoły liczne książki, zeszyty i przybory. Gdy akurat mają więcej godzin lekcyjnych, pakują też drugie śniadanie oraz napój. Z tego względu szkolny plecak zazwyczaj wykonany jest z materiałów ważących niewiele, a jednocześnie wytrzymałych i wodoodpornych. Dla oddzielenia poszczególnych przedmiotów fajne plecaki wyposażone są w wygodne przegródki zasuwane na zamek. Przydaje się w nich również mocny uchwyt, a także solidne, miękkie szelki, które nie wpijają się w barki dziecka.

Dbając o delikatny kościec i stawy dziecka, rodzice wybierają takie plecaki szkolne, które są dobrze wyprofilowane i przylegają do pleców. Dla dzieci ważniejsze jest jednak, aby ich tornistry były fajne i duże, ponieważ tylko wtedy pomieszczą wszystko, co im jest w szkole potrzebne. Na naszych stronach są do nabycia modele dla chłopców i dziewczynek, gdyż inne są oczekiwania obu płci. Chłopcy uważają, że ich plecak szkolny jest wtedy fajny, kiedy ma mnóstwo różnych kieszeni i przegródek, w których oprócz książek i zeszytów zmieszczą się potrzebne drobiazgi. Dziewczynkom mniej zależy na kieszonkach i tornister nie musi być duży, ważne, żeby był kolorowy i miał ulubiony obrazek.

Aby sprawić przyjemność Państwa dzieciom i zadowolić Was, zapewniamy, że wszystkie oferowane modele nadające się do szkoły są ergonomiczne, posiadają elementy odblaskowe i występują w całej gamie kolorów.


Plecaki szkolne z odblaskami

Plecaki do szkoły powinny być również wyposażone w elementy odblaskowe. Ma to znaczenie zwłaszcza w szare, jesienne dni oraz zimą, gdy dzień jest krótki. Wracające do domu po zmroku dziecko jest lepiej widoczne dla kierowców, co poprawia jego bezpieczeństwo podczas przechodzenia przez jezdnię lub powrotu poboczem. Najlepszymi plecakami szkolnymi są zatem takie, które mają odblaski zarówno w przedniej części, jak i po zewnętrznej stronie szelek, a także na bocznych kieszonkach. Zobacz naszą ofertę i zdecyduj, który plecak do szkoły będzie odpowiedni dla Twojej pociechy!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów