Plecaki Szkolne

Plecaki dla naszych dzieciaków

Wybór plecaka dla dziecka nie jest tym samym czym znalezienie takowego dla starszej osoby - tutaj w grę wchodzą nie tylko kwestie wizualne i praktyczne, ale również dbałość o zrównoważony rozwój malucha, jego delikatnych kości i stawów. Dzięki ofercie naszego sklepu mają Państwo możliwość wybrania czegoś, co perfekcyjne wpisze się we wszystkie z tych kategorii.
Bezpieczeństwo dziecka
Jaki plecak szkolny powinni wybrać Państwo dla swojego dziecka? Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, żeby nie obciążał on zbytnio pleców i całego korpusu malucha - będzie on przecież nosił w nim niezbyt lekkie książki i zeszyty. Wszystkie modele znalezione u nas spełniają podobne kryteria. Przede wszystkim fasony, które proponujemy posiadają elementy, które dobrze wpływają na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania - mają ergonomicznie wyprofilowane i usztywnione części stykające się z plecami dziecka. Ponadto wyposażone są w elementy odblaskowe, które nie pozwolą kierowcom nie zauważyć naszych pociech w mroku. Dzięki rozbudowanym opisom produktów sprawdzicie Państwo także dokładną wagę jaką posiada dany egzemplarz.
Praktyczne fasony
Proponowany przez nas asortyment jest poza tym niezwykle praktyczny - modele posiadają elementy, które każdy plecak szkolny bez wątpienia powinien posiadać. Cechują się one zatem mnogością przegródek, kieszonek i pasków, dokładnie scharakteryzowanymi w opisach. Większość fasonów, które prezentujemy posiada osobną, zapinaną kieszeń na froncie, idealną do włożenia drugiego śniadania czy piórnika, jedną lub dwie duże komory i dodatkowe kieszenie boczne na potrzebne drobiazgi. Poza tym, zwykle mają również usztywniane dno oraz uchwyt do podnoszenia plecaka i wieszania go pod ławką. Wykonane są z materiałów wodoodpornych i trwałych, co ma szczególne znaczenie jeżeli inwestujemy w produkt dla rozbrykanego malucha, lubiącego po lekcjach pobiec z przyjaciółmi na plac zabaw. Plamy, które ewentualnie się pojawią, łatwo zmyjemy, a jeżeli plecak będzie już na tyle znoszony, dzięki niskim cenom naszych produktów, z łatwością zainwestować można w nowy!
Ciekawe wzory
Nasze plecaki wykonane zostały przez różnych producentów i pochodzą z wielu kolekcji i dzięki temu proponujemy Państwu duży wybór różnorodnych fasonów, które spodobają się zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. Te pierwsze zdecydowanie będą miały w czym wybierać, nieważne czy są raczej fankami bajek Disneya czy jazdy konnej. W naszym asortymencie znajdą się dla nich modele różowe, niebieskie różnokolorowe i wiele innych, opatrzone słodkimi, cukierkowymi wzorami oraz różnymi motywami - małych i dużych zwierzątek, księżniczek z bajek, bohaterek kreskówek.
Jednak i mali panowie nie mają tutaj na co narzekać! Oni też posiadają bardzo szeroki wybór - nasze plecaki szkolne wykonywane są również w bardziej stonowanych i przygaszonych kolorach, w granatach, czerwieniach i czerniach, dekorowane wizerunkami superbohaterów, aut, filmów dla chłopaków czy motywami sportowymi. Z pewnością chłopcy znajdą coś dla siebie!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów