Wczytuję dane...

Studio pets

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele różnego rodzaju artykułów z niezwykle ciekawej i kolorowej kolekcji Studio Pets. Przypadnie ona do gustu każdemu dziecku, które jest miłośnikiem piesków lub kotków. Kolekcję tę charakteryzują drukowane w wysokiej rozdzielczości zdjęcia z podobiznami psów oraz kotów. Kolekcja ta w zabawny i humorystyczny sposób przedstawia podobizny zwierząt na plecakach, workach, piórnikach oraz innego rodzaju akcesoriach. Plecak piórnik worek szkolny pies kot - kiedy znajdują się na nich kolorowe, realistyczne zdjęcia zwierząt, są bardzo chętnie wybierane przez dzieci.

Kolekcja Pets Studio powstała na produktach firmy Paso. jest to jeden z największym producentów zajmujących się wykonywaniem różnego rodzaju artykułów szkolnych, zarówno na rynek krajowy, jak i na zagraniczny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie posiadają - ich produkty są doskonałej jakości, tworzone ze świetnych gatunkowo materiałów i dodatków. Ponad to, produkty marki Paso regularnie zdobywają prestiżowe nagrody oraz certyfikaty na całym świecie.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo kolekcję Studio Pets na wielu różnych szkolnych artykułach. Z powodzeniem każda dziewczynka będzie w stanie wybrać plecak piórnik worek szkolny pies kot, z taką podobizną, która dla niej będzie wyjątkowa. Zdjęcia psów i kotów znajdują się na pleckach - zarówno tych większych, jak i mniejszych. Dzięki temu dziewczynki w wieku przedszkolnym będą mogły wybrać idealny plecak dla siebie, jak i starsze już nastolatki. Nasz asortyment jest bogaty, bajecznie realistyczne zwierzaki znajdują się także na workach, piórnikach, śniadaniówkach, bidonach.
Decydując się na zakup plecaka, można wybrać zwykły klasyczny, jak i plecak na kółkach z rączką, do ciągnięcia za sobą. Wybór piórników także jest ogromny. Posiadamy piórniki jedno-, dwu- i trzykomorowe.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów