Tornistry Szkolne

Tornister szkolny dla chłopaka dziewczyny paso herlitz to wygoda i ergonomiczność oraz funkcjonalność w noszeniu niezbędnych szkolnych przyborów, książek i zeszytów. Chodzenie do szkoły staje się więc bardzo dużą przyjemnością. 
Ergonomia, wygoda, funkcjonalność i bezpieczeństwo
Oferowane przez nas tornistry zapewniają przede wszystkim prawidłową postawę Twojego dziecka. Mają odpowiednio wyprofilowany tył wykonany z oddychającego materiału i specjalnej siateczki oraz regulowane ramiona (szelki), których wygodę podnosi dodatkowe miękkie wypełnienie. Dzięki szelkom rozkład wagi jest równy. Poza tym tornistry zostały wykonane z wytrzymałego poliestru, są nieprzemakalne - podobnie jak ich usztywnione dno. Mają wygodny górny uchwyt, co powoduje, że przenoszenie ich staje się bardzo łatwe i wygodne. Doskonały produkt dla Twojego dziecka posiada kilka funkcjonalnych kieszeni z miejscem na butelkę z wodą (boczna kieszeń wykonana z siateczki), druga boczna kieszeń zapinana na zamek, kieszeń wewnętrzna zapinana na zamek. Od frontu znajduje się duża przednia kieszeń. Tornister szkolny dla chłopaka dziewczyny paso herlitz ma jedną dużą wygodną komorę, w której z powodzeniem zmieści się nawet format A4. Aby Twoje dziecko było bezpieczne na drodze i lepiej widoczne wieczorem, tornister szkolny dla chłopaka dziewczyny paso herlitz ma liczne elementy odblaskowe. Jest też bardzo lekki. Jego gramatura to 1,05 kg w największym rozmiarze. 
Bajkowo - filmowe, kolorowe motywy
Warto także zwrócić na kolorystykę oferowanych w naszym sklepie produktów. Tornister szkolny dla chłopaka dziewczyny paso herlitz charakteryzuje się żywymi barwami i nadrukami postaci z bajek, kreskówek lub słodkich zwierzątek - kotków, piesków. Dzieci kochają bajki, więc dla chłopaka idealny będzie tornister z motywem z Gwiezdnych Wojen - Star Wars Łotr czy ukochane samochody z Auta Cars Zygzak. Znajdziemy tu także dla dziewczynek śmieszne Pingwiny z Madagaskaru czy Jej Wysokość Królową Zofię albo motyw z Krainy Lodu Elsa Anna.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów