Wczytuję dane...

Tornister szkolny dla chłopca i dziewczynki

Tornister szkolny dla chłopca

Uczniowie codziennie spędzają wiele godzin w szkole. Dlatego rodzice muszą zadbać o to, by mieli oni przy sobie wszystkie niezbędne akcesoria, a także posiłek, który będzie w stanie dodać im energii w ciągu dnia. Wybierając tornister szkolny, warto upewnić się, że dany model jest pojemny i bez problemu pomieści wszystkie przybory. Propozycje dostępne w naszym sklepie internetowym są idealne dla uczniów szkoły podstawowej i pomagają przetrwać każdy dzień pełen lekcji. Ponieważ dbamy o najwyższą jakość naszego asortymentu, proponujemy Państwu tornistry szkolne dla dzieci pochodzące z pracowni największego polskiego producenta różnego rodzaju plecaków, toreb sportowych i podróżnych Paso.

Tornistry szkolne dla dzieci

Wśród oferowanych modeli znajdują się tornistry szkolne odpowiednie zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Wiele z dostępnych plecaków posiada wysokiej jakości nadruki z ulubionymi postaciami z bajek i filmów dla dzieci. Oferujemy między innymi tornister, na którym można zobaczyć Zygzaka McQueena z filmu „Auta”, czy księżniczki z bajki „Kraina Lodu”. Na grafikach znajdują się również pieski i inne zwierzątka, które bardzo przypadają do gustu najmłodszym uczniom. Zapewniamy ogromną różnorodność plecaków wraz z akcesoriami, dzięki czemu każde dziecko jest w stanie wybrać model dla siebie.

Tornistry dla dzieci

Sprzedawane przez nas komplety składają się nie tylko z kolorowego tornistra zaprojektowanego z myślą o dzieciach, ale również z innych przydatnych akcesoriów szkolnych. Zestawy zawierają również takie produkty, jak:

Ponieważ artykuły zostały połączone w zestawy, kupując jeden z nich, otrzymują Państwo od razu cały komplet akcesoriów szkolnych niezbędnych każdemu uczniowi. Wszystkie produkty wchodzące w skład danego zestawu mają podobne nadruki, dzięki czemu stanowią doskonałą całość. Jeśli Państwa dziecko jest fanem piłki nożnej, Spidermana lub innej bajkowej postaci, na pewno bardzo ucieszy się z torby sportowej czy piórnika z wizerunkiem ulubionego bohatera!

Tornistry dziecięce - funkcjonalne i wygodne

Plecaki dostępne w poniższej ofercie są nie tylko praktyczne, ale również niezwykle wygodne. Wszystkie z nich mają specjalnie wyprofilowany tył, dzięki któremu dziecko utrzymuje prawidłową postawę, a jego plecy nie są za mocno obciążone. To bardzo ważne, ponieważ najmłodsi uczniowie muszą codziennie dźwigać wiele książek, a także strój czy buty na zmianę.

Oferowane przez nas torby sportowe i tornistry szkolne dla dzieci zapewniają również bezpieczeństwo, gdyż posiadają elementy odblaskowe. W sezonie jesienno-zimowym słońce zachodzi bardzo szybko – często uczniowie nie zdążą jeszcze wrócić z zajęć dodatkowych przed zmrokiem. Dlatego tak ważne jest to, by były one widoczne na drodze.

Zabawy dzieci często nie należą do najczystszych, dlatego producent Paso zadbał również o to, by jego plecaki i torby sportowe można było z łatwością czyścić. Ponieważ wszystkie modele są wykonane z trwałego i nieprzemakalnego poliestru, doskonale schodzi z nich brud i wszelkie zanieczyszczenia. Zachęcamy do zakupu tych produktów w naszym sklepie!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów