Wczytuję dane...

Derform

Produkty marki Derform

W ofercie sklepu można znaleźć szeroki wybór produktów marki Derform. Warto się z nimi zapoznać, a także dowiedzieć nieco więcej na temat poszczególnych artykułów tekstylnych oraz piśmienniczych.

Marka Derform

Firma Derform to jeden z najbardziej znanych oraz renomowanych producentów wszelkiego rodzaju artykułów dla dzieci. Marka oferuje produkty licencyjne najwyższej jakości, a wśród nich można wymienić zarówno artykuły tekstylne, jak i papiernicze. Firma Derform współpracuje z największymi światowymi koncernami, aby mieć możliwość produkowania najlepszych artykułów dla dzieci.

Wysoka jakość

Produkty marki Derform oferowane w sklepie charakteryzują się wyjątkowo wysokimi parametrami jakościowymi. Poszczególne wyroby wyróżniają się na rynku swoją trwałością, a także wytrzymałością, co jest istotne, szczególnie gdy trafiają one do dziecięcych rąk. Wieloletnie doświadczenie w produkcji artykułów tekstylnych i papierniczych dla dzieci sprawia, że produkty są dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Atrakcyjny design

Wśród głównych zalet wyboru wysokiej jakości produktów marki Derform można wskazać również niezwykle atrakcyjny design oferowanych wyrobów. Ciekawy design łączy się w produktach z niezwykle atrakcyjną ceną, dzięki czemu oferowane artykuły są doskonałym wyborem dla dzieci w każdym wieku. Poszczególne produkty wyróżniają się na rynku również pod względem estetyki oraz staranności wykonania. Artykuły spełniają oczekiwania i potrzeby klientów, dlatego są tak chętnie wykorzystywane w szkołach i przedszkolach, ale także podczas codziennego funkcjonowania.

Szeroka oferta

W sklepie dostępna jest szeroka oferta produktów marki Derform w różnych wariantach. Są to przede wszystkim wszelkiego rodzaju tekstylia szkolne, które doskonale sprawdzą się podczas nauki w szkole i uczęszczania do przedszkola. Wśród nich można wyszczególnić tornistry, plecaki, worki na obuwie, a także piórniki. W ofercie marki można znaleźć także tekstylia fashion, takie jak torby i torebki na ramię, kosmetyczki, portfele dziecięce.

Zestawy szkolne

Wśród produktów marki Derform znajdujących się w sklepie można wyszczególnić przede wszystkim zestawy szkolne. Zestaw szkolny składa się ze wszystkich niezbędnych w szkole produktów. W poszczególnych zestawach można znaleźć takie artykuły jak tornistry lub plecaki, worki na obuwie, a także piórniki z całym wyposażeniem lub bez niego. Wszystkie produkty w zestawie mają spójny wzór oraz kolorystykę, dzięki czemu doskonale się prezentują w szkole i każde dziecko pragnie mieć wybrany komplet.

Tekstylia szkolne

W szerokiej gamie produktów marki Derform można znaleźć także pojedyncze tekstylia szkolne, które można kupić w samodzielnej wersji. Są to wszelkiego rodzaju tornistry i plecaki, a także worki na obuwie, piórniki oraz torebki, które dziecko z powodzeniem może wykorzystywać także poza szkołą. Na tekstyliach szkolnych znajdują się wzory przyjazne dzieciom, które inspirowane są popularnymi bajkami lub motywami zwierzęcymi.

Akcesoria szkolne

Kolejną grupą produktów marki Derform, którą można znaleźć w ofercie sklepu, są różne akcesoria szkolne, które mogą być przydatne podczas nauki, ale także poza szkołą. Wśród nich wymienia się śniadaniówki i bidony, a także portfele dziecięce, teczki i piórniki z całym wyposażeniem. W ramach firmy Derform funkcjonuje także marka własna KIDEA, która obejmuje całą gamę przeróżnych wyrobów piśmienniczych i plastycznych, które powinny stanowić obowiązkowe wyposażenie każdego dziecka w wieku szkolnym.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów