Dla Dziewczyny Plecaki i Akcesoria

Czasy się zmieniły i wiek nastoletni coraz bardziej się przesuwa. Kiedyś uznawane za dzieci 12-latki, dziś czują się starsze, dlatego ich modowe wybory często podyktowane są aktualnymi trendami. Z drugiej strony są nastolatki, które chcą pozostać dziećmi i decydują się na stylizacje z animowanymi postaciami oraz dodatki z motywami zwierzęcymi. Dla różnych potrzeb oferowanych jest wiele modeli plecaków, torebek i worków, które zadowolą wszystkie gusta. Wielbicielki zwierząt mogą wybrać usztywniane plecaki z pieskami, kotkami czy końmi. Nadruki na plecakach są wyraziste, podobnie jak kolory materiału poliestrowego, z którego są wykonane.  Dla młodszych dziewczyn są również modele z ulubionymi postaciami kreskówek, takimi jak Myszka Minnie, Kraina Lodu czy Pingwiny z Madagaskaru.  
Dla dziewczyny plecaki piórniki worki torby torebki - modele na stelażu
Starsze dziewczyny często szukają zarówno do szkoły, jak i na dodatkowe zajęcia bardziej stonowanych plecaków. Wśród nich są modele w kratkę, motywy boho, a także gładkie jednolite kolory, które pasować będą do każdej stylizacji. Szczególnie do szkoły przydadzą się plecaki na stelażu, z kółkami, dzięki temu dziewczyna nie będzie musiała nosić ciężkiego plecaka i będzie mogła z niego skorzystać, jak z walizki. Takie plecaki idealne będą również w czasie podróży. Można w nich schować prowiant i potrzebne rzeczy, a kiedy będą zbytnio ciążyć, ciągnąć za sobą. Atutem wyboru takich modeli plecaków jest chowana rączka, a także kółka z ochraniaczami, które osłaniają je w czasie noszenia plecaka. Jedynym niewielkim minusem tego rozwiązania jest waga, wyższa niż w przypadku tradycyjnych modeli, rekompensuje to jednak możliwość poruszania się z plecakiem bez konieczności dźwigania go na plecach. 
Dla dziewczyny plecaki piórniki worki torby torebki - zestawy 3w1
Dla młodszych dziewczyn dobrym pomysłem będzie zakup zestawu z piórnikiem i workiem na zmienne obuwie. W ten sposób można stworzyć spójną stylizację i cieszyć się dopasowanym kompletem. Takie plecaki 3w1 pozwolą zaoszczędzić czas na szukaniu potrzebnych do szkoły akcesoriów. Dla tych które nie preferują plecaków użyteczne będą torby na ramię. 
Dla dziewczyny plecaki piórniki worki torby torebki - modele wypełnione pianką, zwiększającą komfort użytkowania
Wybór plecaka jednak nie powinien być podyktowany jedynie modą, ale również wygodą użytkowania. Dlatego najlepiej jest decydować się na plecaki wyposażone w usztywniany tył z materiału piankowego, zapewniającego stu procentowy komfort noszenia. Dopasowuje się do pleców, nie uwiera, a do tego pomaga zachować prawidłową postawę ciała. Szelki również wypełnione są pianką, dzięki czemu nie ma uczucia wpijania się materiału w skórę i nie pozostają na niej odciski.               Modele nieusztywniane sprawdzą się dla dziewczyn, które nie muszą  zawsze nosić ciężkich podręczników, gdyż mają możliwość pozostawienia ich np. w szkolnych szafkach. Plecaki wyposażone w praktyczne kieszenie na zamek, zarówno z boku, z przodu, jak i z góry, są odpowiednim rozwiązaniem w przypadku konieczności szybkiego dostania się do plecaka. Dla ceniących tradycję są również modele na tradycyjne klamry bądź zatrzas

Sortuj według:
Wyświetl po produktów