Wczytuję dane...

Plecaki dla dziewczyny

Plecaki dla dziewczyn

W tej kategorii proponujemy modne plecaki dziewczęce, które sprawdzą się zarówno do przedszkola, jak i szkoły. To także idealne torby, w których zmieszczą się ubrania, zabawki oraz kosmetyki niezbędne na wycieczkę z rówieśnikami lub rodziną. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych modeli i kolorów, które są doskonałe dla każdej dziewczyny, niezależnie od jej upodobań. Na bieżąco uzupełniamy asortyment dla dzieci, aby móc zaproponować produkty zgodne z aktualnie panującymi trendami, np. modnymi kreskówkami lub motywami zwierzęcymi. Dzięki temu wzory przypadną do gustu każdej dziewczynce. Co więcej, w naszym sklepie masz wybór zarówno plecaka szkolnego młodzieżowego, jak i całego kompletu, który np. obejmuje dodatkowo worek na obuwie czy piórnik. Wszystko to w trosce o komfort i pełne zaopatrzenie dzieci w praktyczne wyposażenie do szkoły

Plecaki do szkoły dla dziewczyn

Wśród modnych plecaków dziewczęcych znajdziesz takie, które posiadają różnorodne motywy, wzory oraz kolory. Dla miłośników kreskówek oferujemy plecak szkolny młodzieżowy z rozmaitymi bohaterami oraz postaciami. Każda dziewczyna ucieszy się też z torby, która ma atrakcyjne akcenty, takie jak kokardki czy kwiatki. Bardziej uniwersalne wzory dla dzieci to motywy ze zwierzętami, np. kotami czy jednorożcami. Tego typu młodzieżowy plecak szkolny utrzymany jest w dziewczęcej kolorystyce, np. miętowej, różowej i szarej. Jeśli Twoje dziecko woli stonowane odcienie, wybierz torby do szkoły w barwie granatowej, brązowej lub czarnej z delikatnymi zdobieniami. Niektóre modele posiadają też w komplecie piórnik oraz worek przydatny na zajęcia fizyczne w tej samej kolorystyce. Zwróć uwagę również na dodatkowe przegrody, które znacznie ułatwiają organizację. Każda dziewczynka będzie mogła tam przechowywać swoje drobiazgi. Zabezpieczone dodatkowym zamkiem, będą również gwarantować bezpieczeństwo legitymacji szkolnej, telefonu czy kluczy.

Plecak szkolny młodzieżowy dla dziewczyny

W tej kategorii znajdują się modne plecaki dziewczęce zarówno większe, jak i mniejsze. Wszystko zależy od tego, czy dziewczynka chodzi do szkoły, czy przedszkola. Wszystkie modele są jednak miękkie i lekkie, dlatego każda droga będzie w pełni komfortowa. W dodatku produkty wyróżniają się wytrzymałością oraz trwałością materiałów, z jakich są wykonane. Dzięki temu będą one pełnić swoją rolę dłużej niż przez jeden rok szkolny. To atut każdego proponowanego młodzieżowego plecaka szkolnego dla dziewczyny. Niektóre fasony posiadają dodatkowe usztywnienie pleców lub stelaż z lekkiego aluminium. Możesz postawić także na kółka i praktyczne rączki obecne w modnych plecakach dziewczęcych, które pomagają w noszeniu książek oraz niezbędnych akcesoriów do szkoły. Tego typu modele są niezwykle uniwersalne, ponieważ będą również pełnić rolę walizek podczas wakacyjnych wyjazdów dzieci i rodziców.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów