Wczytuję dane...

Pisaki flamastry markery

Pisaki są jednymi z ulubionych przyrządów plastycznych wszystkich dzieci, bez względu na wiek i płeć. Z tego względu oferujemy Państwu szeroki wybór rozmaitych mazaków, które sprawdzą się zarówno jako pierwsze pisaki malucha, jak i zestaw dla starszego dziecka.

Oferujemy Państwu doskonałej jakości produkty takich firm jak Colorino, Bambino oraz Kidea. Wszystkie z nich cechuje mocne doskonała pigmentacja barw i świetna trwałość, a część produktów została dopasowana do potrzeb różnych grup wiekowych dzieci.

W naszej ofercie można znaleźć doskonałej jakości zestawy pisaków, które zadowolą nawet najbardziej wymagających małych artystów. Specjalnie dla tych dzieci, które potrzebują szerokiego wyboru kolorów, przygotowaliśmy zestawy zawierające nawet 36 różnych kolorów o doskonałej jakości i dużej trwałości.

Dla najmłodszych oferujemy nieduże zestawy, które pozwolą upewnić się, że dziecko jest zainteresowane tą formą aktywności. Są one również świetną propozycją na zestaw pisaków, który z łatwością zmieści się w szkolnym plecaku i nie obciąży pleców dziecka.

Maluchy z pewnością ucieszą się również z zestawów zawierających kolorowe pieczątki. To doskonała zabawa, podczas której najmłodsi trenują między innymi umiejętność prawidłowego trzymania pisaka czy dociskanie go do kartki papieru. Ciekawą propozycją dla małych dzieci, zachęcającą do tworzenia rozmaitych obrazków, są również znajdujące się w naszej ofercie pisaki zapachowe. Ten rodzaj flamastrów zachwyci nawet największego sceptyka prac plastycznych i pozwoli zachęcić go do treningów małej motoryki.

Dla małych księżniczek oferujemy mazaki z brokatem, które lśnią w promieniach słonecznych i zapewniają świetną zabawę podczas kolorowania.

Fani magii z pewnością ucieszą się z podarunku, jakim będą flamastry zmieniające kolor. Wystarczy tylko pomalować kartkę różnymi kolorami, a następnie przejechać po niej magicznym mazakiem: w ten sposób można uzyskać zupełnie inne barwy. Ta forma zabawy i eksperymentu może być doskonałym zaproszeniem do nauki kolorów.

W naszej ofercie znajdują się również specjalne mazaki dwustronne, które zajmują znacznie mniej miejsca niż klasyczny zestaw, a przy tym zapewniają dużo szerszy wybór świetnie nasyconych barw. To doskonała propozycja do szkoły, gdy chcemy uniknąć zbędnego przeciążania dziecka wieloma przedmiotami.

Dzięki mnogości wyboru w kwestii rozmiarów zestawów flamastrów, jak i ich właściwości, w naszej ofercie znajdzie się coś dla każdego. W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów