Wczytuję dane...

Plecaki BeUniq

Czy wiesz, że niektóre plecaki już z nazwy są unikatowe? Takie właśnie są produkty marki BeUniq, które są dedykowane do starszych dzieci, nastolatków oraz dorosłych, którzy wysoko cenią sobie młodzieżowy styl. Te plecaki po prostu przyciągają spojrzenia!

Ta marka się wyróżnia
BeUniq to propozycja dla wszystkich, którzy lubią się wyróżnić. Modne wzory i kolory doskonale wpisują się w to, co widać na ulicach i szkolnych korytarzach... ale równocześnie wskazują na dużą indywidualność. Śliczne flamingi, niebagatelne kaktusy, subtelne gwiazdki i mocne logo superbohaterów. Każdy z tych motywów jest oryginalny i dużo mówi o osobie, która nosi plecak z takim wzorem. Warto też pamiętać, że do plecaków można dopasować też worki na kapcie, torby na basen i inne zajęcia sportowe oraz piórniki. W ten sposób powstają spójne kompozycje, które zadadzą szyku w każdej szkole.

Świetna jakość
To, co szczególnie zwraca uwagą w produktach BeUniq to jakość wykonania. Każdy z artykułów jest starannie zaprojektowany, a każde rozwiązanie - przemyślane. Wzmocnione przeszycia, mocne zamki i elementy odblaskowe są nie tylko praktyczne, ale pełnią też funkcje estetyczne. Dzięki nim każdy artykuł świetnie się sprawdza i wytrzymuje nawet intensywne użytkowanie. Spójrzmy prawdzie w oczy - kto z nas chciałby zmieniać plecak kilka razy w ciągu roku szkolnego? Nikt tego nie lubi! A taki plecak zmienisz dopiero wtedy, kiedy znudzi Ci się jego wzór.

W stylu retro
Wiele produktów tej marki to plecaki w stylu retro. Nawiązują one do tych toreb, które nosili ze sobą nasi dziadkowie i pradziadkowie. Jednak ich krój został unowocześniony i połączony z modnymi tkaninami i wzorami. Dzięki temu z dumą można go nosić w naszych czasach. To świetne połączenie klasyki i nowoczesności. Tym bardziej że plecaki w stylu retro mają ciekawy kształt i większe rozmiary kieszeni. Można schować w nich mnóstwo drobiazgów i cieszyć się z dużej pojemności torby. Dodatkowe kieszenie ułatwiają też utrzymanie porządku w plecaku i skracają czas znalezienia w nim tego, co jest w danej chwili potrzebne.

Również na kółkach
Mogłoby się wydawać, że plecaki na kółkach są dedykowane wyłącznie najmłodszym dzieciom. To nieprawda! BeUniq przygotowało wyjątkowe plecaki młodzieżowe na kółkach. Mają one wzmocnione i wodoszczelne dno, mocne kółka i długą rączkę. Taki plecak można ciągnąć za sobą jak walizkę podróżną. To doskonała propozycja dla tych wszystkich, którzy lubią komfort i nie chcą ćwiczyć dźwigania ciężarów. Plecak na kółkach pozwala na wygodne przetransportowanie wielu książek i zeszytów. Co ważne, plecaki na kółkach mają nowoczesne wzornictwo, którego nie sposób uznać za dziecinne. W zależności od modelu plecaki te są eleganckie, łobuzerskie, dziewczęce albo zabawne. Żaden nie jest jednak dziecinny. Dzięki temu każdy nastolatek może z dumą używać takiego plecaka i nie bać się tego, że narazi się na śmieszność. A gdy będzie miał ochotę, może złożyć rączkę i nosić plecak tradycyjnie na plecach i łatwo zmieścić się w tramwaju lub autobusie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów