Wczytuję dane...

Z Koniem - plecaki i akcesoria

Wyprawka szkolna musi być nie tylko praktyczna, ale także piękna. Dzięki temu korzystanie z plecaka czy piórnika będzie dla dziecka przyjemniejsze. Odpowiedni wzór to sposób na to, żeby Twoja pociecha wyraziła swoje zainteresowania. W tym miejscu proponujemy Ci elementy wyprawki szkolnej z wizerunkiem koni. Te piękne zwierzęta uświetniają plecaki, piórniki, worki na obuwie, torby sportowe i pudełka na drugie śniadanie. Masz w domu fana koni? Twoje dziecko uwielbia przejażdżki na kucykach? Wybierz dla niego coś z tej kategorii i spraw mu niebywałą radość. Z pewnością w szkole będzie mu przyjemniej korzystać z przedmiotów, które są nie tylko komfortowe, ale także pięknie wykonane i z ciekawym wzorem.

Akcesoria szkolne dla pasjonatów koni

Plecak z koniem piórnik worek na obuwie... to najlepszy prezent dla fanów tych dostojnych zwierząt. W naszym asortymencie zadbaliśmy o różne formy piórników, ponieważ wiemy, że dzieci mają różnorodne upodobania. Posiadamy zarówno mniejsze modele, w których zmieszczą się najpotrzebniejsze przedmioty, jak i te większe, gdzie dziecko będzie mogło schować kredki w całej gamie kolorystycznej. To piórniki z koniem w kształcie tuby, ale także tradycyjne, prostokątne. Również plecaki wybraliśmy w taki sposób, żeby każdy mógł wśród nich wybrać swój wymarzony model. Nasza oferta jest zróżnicowana pod kątem wielkości plecaków. Wszystkie mają dobrze zaplanowane wnętrze, co pozwoli Twojemu dziecku zachować porządek i wygodnie posegregować wszystkie potrzebne mu w szkole przedmioty. Posiadamy również torby dla tych, którzy nie przepadają nosić plecaków.
Twoje dziecko ma dwie pasje? Kocha zwierzęta, a poza tym jest sportowcem? Mamy dla niego torbę, która połączy te dwie pasje. To sportowy model z wizerunkiem konia. Znajdziesz zarówno wersję czarno-białą, jak i kolorową. Dziecko zmieści w niej potrzebne na trening przedmioty. Może także zabrać posiłek. Zadbaliśmy o to, żeby on również był odpowiednio opakowany. Proponujemy Ci pudełko śniadaniowe oraz bidon z wizerunkiem konia. W tym przypadku również mamy dla Ciebie i Twojego dziecka dwie wersje kolorystyczne. Dbamy o  potrzeby każdego klienta, stąd duża różnorodność naszej oferty.
Oprócz plecaka, piórnika i torby sportowej, dziecku przyda się jeszcze jeden przedmiot. Jest nim worek na obuwie z koniem. To kolejny element, który uzupełni wyprawkę szkolną małego pasjonata zwierząt. Nasze worki na obuwie są nie tylko piękne i świetnie wykonane, ale także wygodne. Nie trzeba bowiem nosić ich w tradycyjny sposób. Dzięki odpowiedniej konstrukcji możliwe jest założenie ich na plecy. To sprawia, że dziecko zyskuje wygodę w czasie drogi do szkoły.
Plecak z koniem, piórnik czy worek - wszystko to ma niezwykle wysoką jakość wykonania. Dbamy o to, żeby przedmioty, które Twoje dziecko nosi do szkoły były trwałe, komfortowe i piękne. Dlatego nie spotkasz się w przypadku naszych artykułów z wystającymi nitkami i innymi defektami. Dbałość o szczegół jest dla nas bardzo ważna. Przekonaj się o tym, wybierając coś z kategorii plecaków, piórników, worków na obuwie z wizerunkiem koni.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów