Wczytuję dane...

Bambino

Wysokiej klasy produkty marki Bambino cieszą się niesłabnącą od lat popularnością. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę artykułów szkolnych, które przydadzą się każdemu małemu artyście.

W naszym sklepie można znaleźć między innymi opakowania kredek ołówkowych o różnych rozmiarach. Niektóre z nich są spakowane w papierowe pudełka, które można wygodnie zabrać ze sobą do szkoły. Zestawy dla nieco większych dzieci są pakowane w metalowe pudełka, które zapewniają nie tylko świetny wygląd całości, ale również zabezpieczają kredki przed połamaniem się.

Dla młodszych plastyków oferujemy rozmaite kredki świecowe marki Bambino, które zapewnią wiele godzin zabawy. Podobnie jak w przypadku kredek ołówkowych, niektóre opakowania wykonano z metalu. Mniejsze zestawy tego typu świetnie sprawdzą się do szkoły - dzięki twardemu, trwałemu opakowaniu, świecówki na pewno nie uszkodzą się w plecaku.

Jeśli malec potrzebuje czegoś specjalnego do stworzenia unikalnej pracy plastycznej - w naszej ofercie można znaleźć kredki brokatowe, rozmaite flamastry w wielu kolorach. Wszystkie produkty marki Bambino przeznaczone do kolorowania cechuje doskonałe nasycenie barw i żywe kolory, które spodobają się każdemu dziecku.

Oprócz klasycznych czy świecowych kredek, w naszym sklepie można znaleźć także rozmaite farby tej firmy plakatowe lub akwarelowe . Posiadamy klasyczne zestawy idealne do szkoły, jak i nieco bardziej zwariowane, zawierające fluorescencyjne odcienie komplety, które sprawdzą się zarówno podczas domowych zabaw ze sztuką, jak i do stworzenia niepowtarzalnych projektów do szkoły. Na specjalne okazje, oferujemy także bezpieczne farbki do malowania twarzy, które uczynią niejedno przyjęcie niezapomnianym.

Nie można zapomnieć również o bardziej podstawowych artykułach, które często są bagatelizowane. Ołówki, gumki, nożyczki, kleje czy temperówki Bambino o świetnym, modnym wyglądzie cechuje wysoka jakość wykonania i trwałość.

Pamiętamy o wszystkich dzieciach, oferując nożyczki zarówno dla prawo- jak i leworęcznych maluchów. To rozwiązanie znacznie ułatwia docinanie drobnych elementów dzieciom, które preferują lewą rękę - bowiem większość klasycznych modeli tego przyrządu jest dostosowana do osób praworęcznych.

Aby ułatwić Państwu zakupy, oferujemy również gotowe zestawy wyprawkowe do szkoły. Znajduje się w nich wszystko co jest niezbędne na początku szkolnej przygody lub nowego roku szkolnego: między innymi kredki, farby, plasteliny, mazaki, bloki rysunkowe, wygodna teczka i wiele innych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów