Wczytuję dane...
Model: MWKWDKA
Kod producenta: 5901130082117
Wysyłka w: 24 godziny
EAN: 5901130082117
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN
Producent: Kidea

Magiczna wielorazowa kolorowanka z autem cars


Model: MWKWDKA

Producent: Kidea

Kolekcja: Kids


Opis Kolorowanki

Magiczna wielorazowa kolorowanka wodna to super pomysł na prezent! Posiada aż 6 obrazków idealnych dla wszystkich miłośników samochodów. W zestawie znajduje się pisak na wodę.

To właśnie zwykła woda sprawia, że pojawiają się kolory na naszych obrazkach. Po kilku minutach kolory znikają i można rozpocząć zabawę od nowa!

Kolorowanka jest niebrudząca, dzięki czemu sprawdzi się doskonale dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z plastyką.

Zamiast dołączonego pisaka można również użyć grubego pędzelka i kubeczka z wodą, wtedy młodszym dzieciom będzie łatwiej pokryć wodą cały obrazek.

Wymiary:  15 x 19 cm


Kidea to marka artykułów szkolnych i plastycznych dla dzieci powstała w oparciu o długoletnie branżowe doświadczenie, jako odzwierciedlenie pasji tworzenia i fascynacji dziecięcą wyobraźnią . Z dumą profesjonalistów, chcielibyśmy zapewnić, że nasze produkty cechują się najwyższą jakością i bezpieczeństwem, a jednocześnie spełniają potrzeby naszych najmłodszych Klientów.

Otoczenie dziecka to niewyobrażalnie bogata kraina baśni,pełna ciekawych pomysłów,zabaw i kolorów, a KIDEA, dzięki szerokiej gamie produktowej, chce ten świat współtworzyć i pomóc go upiększać.

Polecamy