Wczytuję dane...

St.Right Majewski nowoczesne rozwiązania dla uczniów

St.Right Majewski - nowatorskie akcesoria szkolne

Jaki plecak szkolny będzie w pełni odpowiadał potrzebom nastolatka? Pakowny, praktyczny, a przy tym zgodny z aktualną modą miejską, która stanowi jeden z najpopularniejszych stylów ubioru młodzieżowego. Znalezienie plecaka, który bez zarzutu spełniałby wszystkie wymienione tu kryteria, może wydawać się niełatwym zadaniem. Na szczęście z pomocą przychodzi polska marka St. Majewski i jej niebanalna linia St.Right.

St. Majewski – polska marka z historią

Marka St. Majewski, której plecaki i inne artykuły szkolne uwielbiają współczesne nastolatki, to doskonały przykład firmy z tradycjami, która przy tym nie waha się iść z duchem czasu, nieustannie poszukując innowacji. Nie wszyscy wiedzą, że początki tej marki sięgają jeszcze XIX wieku. W 1889 roku inżynier Stanisław Majewski założył w Pruszkowie fabrykę wytwarzającą ołówki, która w kolejnych dziesięcioleciach rozwijała się dynamicznie, poszerzając swój obszar działania o inne artykuły papiernicze i akcesoria szkolne czy artystyczne.

Pojawienie się na rynku plecaków z linii St.Right Majewski to kolejny logiczny etap rozwoju marki, która nieustannie wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów. Linia ta powstała dzięki uważnej obserwacji trendów w produktach dla nastolatków i może się poszczycić obecnie serią nowatorskich, młodzieżowych wzorów i fasonów. Indiańskie pióra, intrygujące płomienie, przekorne pieski narysowane pozornie niedbałą kreską czy wizerunki znanych piłkarzy – St.Right Majewski zapewnia nastolatkom te i wiele innych ekscytujących pomysłów na własny styl.

Plecaki St. Right Majewski – stworzone dla nastolatków

Linia St.Right Majewski to propozycja, której od dawna brakowało na polskim rynku. Powitają ją z radością zarówno nastolatkowie i nastolatki, jak i ich rodzice, zmęczeni poszukiwaniem produktu idealnego, który w dodatku spodoba się młodzieży o oryginalnych gustach. Znajdziemy tu przede wszystkim w pełni funkcjonalne plecaki szkolne, wyposażone w szereg innowacyjnych organizerów, kieszeni i uchwytów, a także możliwość dołączenia szyfrowanej kłódki, która zabezpieczy zawartość. Ale to nie wszystko – St.Right Majewski oferuje także stylowe, koncepcyjnie dopasowane do plecaków worki na obuwie oraz piórniki i portfele o ergonomicznej formie.

Na uwagę zasługuje tu nietypowe, inspirujące wzornictwo, po które sięgnęli projektanci marki. Wśród plecaków linii St.Right Majewski pojawia się imponująca gama wzorów skierowanych zarówno do dziewczyn, jak i chłopaków, a także projekty całkowicie uniwersalne. Każdy z nich prezentuje się w pełni profesjonalnie – widać wyraźnie, że połączenie formy produktu i jego oprawy graficznej zostało tu perfekcyjnie dopracowane. Plecak w pawie pióra, egzotyczne motyle, subtelne diamenty, a może tęczowe efekty świetlne? Możliwości jest tak wiele, że aż kusi, by kupić więcej, niż jeden – ich cena jest tak atrakcyjna, że nic nie stoi na przeszkodzie!

Akcesoria St. Right Majewski – najnowsze trendy górą!

Wybierając plecak St.Right Majewski, możemy śmiało oczekiwać, że otrzymamy trwały, satysfakcjonujący produkt o kolorystyce, która zrobi furorę na szkolnym korytarzu. Nastolatki, którym zależy przy tym na spójnej koncepcji stylistycznej, ucieszą się z pewnością z możliwości kupna bardziej rozbudowanego zestawu. Komplety St.Right Majewski, zawierające prócz plecaka także wytrzymały worek na obuwie oraz piórnik, a także bidony czy śniadaniówki nie bez przyczyny cieszą się wśród klientów tak wielkim powodzeniem.

Te niezwykle korzystne cenowo zestawy oferują użytkownikom przemyślaną wariację na temat głównego wzoru bez jego mechanicznego powtarzania. I tak na przykład w przypadku czarno-różowego kompletu z nadrukiem z kotami sam plecak utrzymany jest głównie w kolorze czarnym, natomiast worek posiada sporą jasnoróżową wstawkę. Tę samą zasadę designerską widzimy także w projektach piórników.

Wśród akcesoriów St.Right Majewski z łatwością zauważymy pomysły inspirowane popularnymi animacjami czy grafikami znanymi z popkultury internetowej, jak nadruk w lamy, diamenty czy komiksowe oczy. Plecak, piórnik i worek z tej linii znajdzie też swoje miejsce w szafie romantycznej nastolatki, która w swoim stylu sięga po idee boho czy hippie. Marka nie zapomniała także o fanach sportu czy militariów – plecak w camo i piórniki ze znanymi piłkarzami są tego najlepszym dowodem. Czy trzeba dodawać coś więcej? Żaden inny plecak nie będzie tak dobrze wyglądał na Instagramie!